Wymyślenie na nowo marketingu w sklepie

Dla marek i sprzedawców FMGC.

Średni wzrost sprzedaży o 200%

Sprawdź nasze studia przypadków.

Śpiewający garnek Maggie stał się viralem

Zobacz jak Tokinomo zmieniło zwykłą doniczkę w śpiewającą.

Historia sukcesu firmy Henkel

Zobacz jak Tokinomo zwiększyło sprzedaż o 159% dla Le Chat.
Wyróżniony w:
P2PIQ-logo-no-tag
Client 2
Client 3
xtenso-1
app-advice-Scriptation
Image 1
P2PIQ-logo-no-tag
Client 2
Client 3

Nowa generacja POSM: wyświetlacz zrobotyzowany

Przez dziesięciolecia handel detaliczny opierał się na tych samych starych technikach marketingu w sklepie i wizualnego merchandisingu, aby zwiększyć zaangażowanie i sprzedaż: kartony, ograniczniki półek, kampanie próbkowania, obniżki cen.

Ponieważ zachowania konsumentów zmieniają się w szybkim tempie, istnieje wyraźne zapotrzebowanie na poprawę doświadczeń zakupowych w sklepach stacjonarnych. Wejdź do Tokinomo: rozwiązania reklamy sklepowej współczesnego wieku.

Parallax-image-(on
Parallax image (1)
easy_installation

Zmiany w marketingu handlowym

Po staremu, po nowemu! Marki FMCG i detaliści spożywczy mają nowego asa w rękawie. Tokinomo to rozwiązanie reklamowe na półkach, które wykorzystuje zaawansowaną technologię do interakcji z kupującymi w czasie rzeczywistym.

Wreszcie można wykorzystać storytelling, aby przyciągnąć klientów i wygenerować zaangażowanie w samym punkcie sprzedaży.

JAK DZIAŁA TOKINOMO?

Dlaczego Tokinomo jest NAJLEPSZYM rozwiązaniem marketingowym w sklepie?

Zwiększa widoczność produktu na półce

50% kupujących przechodząc obok półki zauważa produkt reklamowany za pomocą Tokinomo i zapamiętuje jego nazwę nawet po wyjściu ze sklepu.

Zwiększa zaangażowanie kupujących

30% kupujących przechodzących obok półki wchodzi w interakcję z produktem, podchodząc bliżej, aby wysłuchać komunikatu audio lub zdejmując go z półki.

Zwiększa sprzedaż dla Twojej marki

Roboty Tokinomo generują średnio +200% wzrost sprzedaży, bez konieczności obniżania cen. Oznacza to, że możesz podnieść sprzedaż poprzez zaangażowanie kupującego, a nie rabaty.

Generuje natychmiastowy buzz i pocztę pantoflową

Kampanie marketingowe prowadzone w sklepach z wykorzystaniem wyświetlacza Tokinomo POS wzbudzają zainteresowanie i są udostępniane na kanałach społecznościowych, co rozszerza ich efekty także poza sklepy.

Najbardziej innowacyjne marki na świecie wybrały Tokinomo.

Kreatywność idzie w parze z innowacyjnością. Dlatego najlepsze światowe marki FMCG wykorzystały naszego innowacyjnego robota do marketingu w sklepie w swoich kampaniach aktywacji kupujących.

Twoje wyjątkowe pomysły marketingowe w połączeniu z naszą unikalną technologią są nie do zatrzymania. Zobacz, jak możesz coś zmienić i dołącz do rewolucji w marketingu sklepowym.

Cola_poza (1)

Tokinomo jest idealnym rozwiązaniem
marketingowym w sklepie dla:

Marek FMCG

Zwiększ świadomość marki, zaangażowanie kupujących i zwiększ sprzedaż w krótkim czasie dzięki naszemu robotowi reklamowemu na półkach.

Sprzedawców detalicznych artykułów spożywczych

Dodaj do swojego portfolio nowy nośnik reklamy i generuj dodatkowe zyski, wykorzystując roboty Tokinomo w swoim sklepie.

Agencji marketingu sklepowego

Bądź konkurencyjny na rynku, oferując swoim klientom najbardziej innowacyjne rozwiązanie w zakresie marketingu w sklepie.

Przeprowadziliśmy kilka kampanii dla marek własnych Auchan oraz dla marek naszych dostawców, a wyniki były nadzwyczajne: imponujące wzrosty sprzedaży podczas aktywacji i duży wpływ doświadczenia na klientów. Będziemy nadal rozwijać nowoczesne rozwiązania w zakresie aktywacji w sklepach i cieszymy się, że Tokinomo jest jednym z nich.
Tiberiu Danetiu
Tiberiu Danetiu
Dyrektor ds. marketingu, Auchan
Uważamy, że wyniki urządzenia Tokinomo były znacznie powyżej średniej, podwajając udział w rynku dla całej marki w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Można powiedzieć, że jest ono o wiele bardziej efektywne niż promocja.
Pachitanu George
Pachitanu George Ciprian
Starszy kierownik ds. rozwoju klientów, Johnson&Johnson
Teraz, w czasach COVID, coraz trudniej jest promować swoją markę w sklepie poprzez tradycyjne aktywacje. Dzięki Tokinomo udało nam się zwiększyć widoczność naszych produktów, zachęcić do sprzedaży i utrzymać wyższą sprzedaż po aktywacji.
Elena Ion
Elena Ion
Brand Manager, Ficosota
Wiemy na pewno, że we wszystkich sklepach odnotowaliśmy co najmniej 50% wzrost sprzedaży zup MAGGI. Ale mogę też śmiało powiedzieć, że niektóre sklepy prawdopodobnie zobaczą co najmniej 200% uplift tylko dzięki tej kampanii. To szalone, że przy tak niskim budżecie widzimy takie wyniki. Skłoniło nas to również do zastanowienia się nad znaczeniem ostatniej części układanki przy sprzedaży produktów w sklepie.
Maria Fernanda Ugalde
Maria Fernanda Ugalde
Senior Category Marketing Manager w Nestlé
gif_Graph

Chcesz porozmawiać o liczbach?

Jeśli chodzi o liczby sprzedaży, trudno znaleźć inne rozwiązanie w zakresie marketingu w sklepie, które generuje tak znakomite wyniki.

Roboty Tokinomo zwiększają sprzedaż średnio o +200%, bez obniżania ceny produktu. Jasne, możesz być teraz sceptyczny i rozumiemy to. Więc przeczytaj pełną recenzję tutaj i sprawdź niektóre z naszych studiów przypadku!

Marki korzystające z Tokinomo
b99f1e0996f34c1@2x
NoPath
NoPath - Copy@2x
NoPath - Copy (3)@2x
NoPath - Copy (4)@2x
layer1@2x
NoPath
NoPath - Copy (3)@2x
NoPath - Copy (4)@2x
Rewolucja w marketingu w sklepie zaczyna
się od Tokinomo.
wide_beer_smallV2

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiajmy!

Tokinomo contact form